bagimliliklarin-onlenmesinde-ebeveynin-rolu

Bağımlılıkların Önlenmesinde Ebeveynin Rolü

Eğitimin her zaman çok yönlü bir çalışma olduğunu savunan Genç Ufuk Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimize olduğu kadar velilerimize de ne kadar önem verdiğini bir kez daha gösterdik.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinde öğrencilerimizi ve velilerimizi akademik ve sosyal anlamda hiç yalnız bırakmadık. Öğrencilerimize yaptığımız online etkinlik ve söyleşilerin yanı sıra 29 Aralık 2020 Salı günü Psikolojik Danışman Samet CAN'ın anlatımında "Bağımlılıkların Önlenmesinde Ebeveynin Rolü" konusuyla ilkini gerçekleştirdiğimiz "Online Veli Eğitim Seminerleri" velilerimiz tarafından yoğun katılım ve ilgiyle izlendi. Genç Ufuk Eğitim Kurumları olarak velilerimize yönelik bu tarz eğitimlerin sürekli devam edeceğinin sözünü yayın esnasında yineledik.

Başta Samet CAN hocamız olmak üzere moderatör Aykut Özdemir hocamıza ve katılan, ilgiyle izleyen tüm velilerimize teşekkür ederiz.

 

daire

Genç Ufuk Eğitim Kurumlarında sizi UFi (Universal Future İntelligence ) bekliyor.
Öğrencilerin daima yanında UFi dijital etüt sistemi ve Velilerimizin yanında UFi anlık veli bilgilendirme sistemi ile önceliğimiz,sizin önceliğiniz.

Sisteme Git
Avatar | Genç Ufuk