genc-ufuk-ozel-eskisehir-anadolu-hastanesi-saglik-hizmeti-anlasmasi

Genç Ufuk Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Sağlık Hizmeti Anlaşması

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi ile Genç Ufuk Eğitim Kurumları öğrencileri, velileri, görevli personelleri ve görevli personellerinin bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri (Eş – Çocuklar) için; hastane tarafından sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanması üzerine protokol imzalanmıştır.

  • Genç Ufuk Eğitim Kurumları öğrencileri, velileri, görevli personelleri ve görevli personellerinin bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri için Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde gerçekleştirilen muayene fark ücreti ile ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tüm tahlil, tetkik, ameliyat hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

 

  • Genç Ufuk Eğitim Kurumları öğrencileri, velileri, görevli personelleri ve görevli personellerinin bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri, indirimli sağlık hizmeti alabilmeleri için çalışan kimlik ya da kurum sevk kağıdı hazırlayacaktır. Hastalar söz konusu belge ile müracaat etmeleri halinde indirimli sağlık hizmeti alabilecekler.

 

  • Genç Ufuk Eğitim Kurumları öğrencileri, velileri, görevli personelleri ve görevli personellerinin bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri randevularında öncelik sağlanacak ve rehberlik hizmeti verilecektir.

daire

Genç Ufuk Eğitim Kurumlarında sizi UFi (Universal Future İntelligence ) bekliyor.
Öğrencilerin daima yanında UFi dijital etüt sistemi ve Velilerimizin yanında UFi anlık veli bilgilendirme sistemi ile önceliğimiz,sizin önceliğiniz.

Sisteme Git
Avatar | Genç Ufuk