model-birlesmis-milletler-kulubu

Model Birleşmiş Milletler Kulübü

Model Birleşmiş Milletler Kulübü (MUN);
Dünyanın en büyük uluslararası organizasyonu olan Birleşmiş Milletler ’in eğitsel bir simülasyonudur. Katılan öğrenciler, ülkeleri, sivil toplum örgütlerini ya da uluslararası kuruluşları temsil eden delegelerin işlevlerini yerine getirir.
Delege MUN için hazırlanırken seçilen ülkeyi en iyi şekilde araştırır. Daha sonra öğrenciler komitelerinde gerçek dünya meselelerini tartışmak için hazırdır. MUN sonunda delegenin alacağı kişisel gelişim, özgüven ve liderlik becerisini geliştirmesinin yanında diploması da verilir.
 
Genç Ufuk Koleji MUN Kulübümüz her hafta düzenli olarak yaptığı kulüp toplantıları ve Birleşmiş Milletler Simülasyonları neticesinde  amacımız;
katıldığımız onaylanmış resmi MUN konferanslarında bireysel veya grup olarak başarı sağlamak ve zamanı geldiğinde okulumuzun, kulübümüzün resmi MUN konferansını faaliyete geçirmek.
Sadece MUN kulübü başlığı altında değil, İngilizce kulübü adı altında da birçok çalışma yapmayı planlamaktayız. Bu yönde de etkinlik planlarımız ve hedeflerimiz bulunmakta. Şimdilik ZOOM üzerinden yaptığımız etkinlik ve çalışmaları pandemi bitişinde yüz yüze ve daha büyük çaplı yapacağız.
Kulüp çalışmalarından ve emeklerinden dolayı öğretmenimize ve katılımcı öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Kulüp Mentor Öğretmeni: Ceyhan Coşkun
 
Kulüp Instagram hesabımız: @gencufukmunclub
daire

Genç Ufuk Eğitim Kurumlarında sizi UFi (Universal Future İntelligence ) bekliyor.
Öğrencilerin daima yanında UFi dijital etüt sistemi ve Velilerimizin yanında UFi anlık veli bilgilendirme sistemi ile önceliğimiz,sizin önceliğiniz.

Sisteme Git
Avatar | Genç Ufuk