ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi

Özel Genç Ufuk Anadolu ve Fen Lisesi, "Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası" Sonuçlandı

14 Haziran 2021 tarihinde başlayan Özel Genç Ufuk Anadolu ve Fen Lisesi

“Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası” çekişmeli olduğu kadar centilmenliğin de elden bırakılmadığı müsabakalar sonunda oynanan final maçı ile sona erdi.

Final müsabakasında rakibi 11/A sınıfını 3-0 yenen 9/C sınıfı, şampiyonluk kupasını almaya hak kazandı.  

Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Eskişehir İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu, Süper Lig Futbol Hakemi Suat Arslanboğa, Sivrihisarspor Teknik Direktörü Bilal Pakoğlu, Özel Genç Ufuk Eğitim Kurumları Genel Müdürü Erdoğan Yeşilcan, Özel Genç Ufuk Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı Aykut Özdemir, Özel Genç Ufuk Kişisel Gelişim Kursu Müdürü Nail Gürsöz takdim etti.

FIRINCIOĞLU, “SENEYE BU ORGANİZASYONU SALONDA YAPALIM” DEDİ.

Törende yaptığı konuşmada Voleybol İl Temsilcisi: “Bu yıl pandemi sebebi ile açık havada yapılan organizasyonu önümüzdeki yıl spor salonunda yapalım, salon bizden organizasyon sizden.” diye teklif sunduğu okul yönetiminden olumlu cevap aldı.

SUAT ARSLANBOĞA’YA ÖĞRENCİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

Süper Lig Futbol Hakemi Suat Arslanboğa törenin en ilgi çeken ismi idi. Öğrenciler,  Arslanboğa ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdiler. Öğrencilerin futbol hakkındaki sorularına Suat Hoca ilgiyle cevap verdi.

BİLAL PAKOĞLU ÖĞRENCİLERDEN SÖZ ALDI.

Sivrihisarspor Voleybol Takımının Teknik Direktörü Bilal Pakoğlu, Özel Genç Ufuk Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerinden önümüzdeki sezon maçlarda Sivrihisrspor’u destelemeleri için söz istedi. Bütün öğrenciler, hep bir ağızdan Pakoğlu’na söz verdiler.

VELİLER, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER TÖRENE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

Kupa törenine öğretmen ve öğrencilerin tümü katılırken velilerin de büyük bir kısmının ilgi gösterdiği görüldü.

Organizasyonun başından sonuna emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi ozel-genc-ufuk-anadolu-ve-fen-lisesi-siniflar-arasi-voleybol-turnuvasi-sonuclandi
daire

Genç Ufuk Eğitim Kurumlarında sizi UFi (Universal Future İntelligence ) bekliyor.
Öğrencilerin daima yanında UFi dijital etüt sistemi ve Velilerimizin yanında UFi anlık veli bilgilendirme sistemi ile önceliğimiz,sizin önceliğiniz.

Sisteme Git
Avatar | Genç Ufuk